O Nas

HT_L_K_MAŁE kopiaJesteśmy firmą stworzoną przez biegaczy dla biegaczy, którzy znają proces organizacji imprezy sportowej zarówno od strony uczestnika jak i organizatora. Doświadczenie zdobyte podczas organizacji takich wydarzeń sportowych, jak Łemkowyna Ultra Trail czy Maraton Wigry, pozwala nam na stworzenie oferty idealnie skrojonej do Państwa potrzeb.

Proponujemy swoje usługi w postaci profesjonalnego pomiaru czasu wraz z całym pakietem usług dodatkowych, w zależności od stawianych nam wymagań. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta i dostosowanie się do Państwa oczekiwań w zakresie sprawnej obsługi imprezy sportowej.

Oferowany przez nas elektroniczny pomiar czasu na zawodach odbywa się przy pomocy profesjonalnego systemu GEPARD, opartego na technologii UHF RFID i chipach pasywnych.  System GEPARD powstał dzięki naszej ogromnej wiedzy o technologii RFID, doświadczeniu w budowaniu systemów radiowej identyfikacji, wieloletniej pasji do sportu oraz nieocenionej współpracy z klubami sportowymi i podmiotami oferującymi usługę pomiaru czasu.

Obsługujemy imprezy sportowe wielu dyscyplin sportowych: bieganie, Nordic Walking, MTB, kolarstwo, triathlony, biegi narciarskie czy biegi psich zaprzęgów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą przygotowaliśmy z wyjątkową starannością
i precyzją. Profesjonalny pomiar czasu to nasza specjalność!