Bieg Wśród Krasnych Pól już za nami!

krasnychpolDrugiego sierpnia odbył się obsługiwany przez Husky Time bieg Wśród Krasnych Pól.  Trasa tych zawodów licząca 12 kilometrów prowadziła najpiękniejszymi zakątkami Gminy Krasnopol, głównie po urokliwych drogach polnych, leśnych jak i szutrowych. Organizatorem biegu była Gmina Krasnopol. Rywalizację wygrał Bartosz Olszewski ze znakomitym czasem 00:38:03. Drugi na mecie zameldował się Michał Smalec (00:38:27), natomiast ostatnie miejsce na podium zajął Dovydas Stašys  (00:39:57). Pierwszą z Pań była Anna Gosk (00:46:24), druga dobiegła Katarzyna Gorlo (00:48:31), a trzecia bieg ukończyła Magdalena Bielawska (00:57:32). Na tej samej trasie odbyły się również zawody Nordic Walking w których wystartowała piętnastka zawodników. Jedynym mężczyzną był zwycięzca – Tomasz Gruziński (01:29:38 ), natomiast wśród kobiet triumfowała Katarzyna Ostrowska (01:31:55). Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, do zobaczenia za rok!